HALA

UBYTOVÁNÍ
Rozhodli jsme se udělat rozsáhlou rekonstrukci části bývalé hospodářské haly, která původně sloužila jako "traktorka". Vzniklo tak ubytování Hala Adršpach, které se nachází v klidné části obce Dolní Adršpach, zároveň ale pouze 10 minut chůze od vstupu do skalního města. Nabízí tak naprosté soukromí na dosah všeho potřebného. K dispozici máme tři zcela nové, plně vybavené studiové apartmány s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. Uděláme vše proto, aby se vám u nás na Broumovsku líbilo!

hala_FB..jpg
VYBAVENÍ A SERVIS

Přístup k Wi-Fi zdarma 

TV

Venkovní posezení s grilem

Parkování zdarma

Možnost ubytovat domácí mazlíčky

Vlastní kuchyň a koupelna

Nonstop asistence

Karta hosta Broumovska

OKOLÍ HALY

Ubytování se nachází přímo v centru Adršpachu, v blízkosti tedy najdete vše potřebné. Pouze 100m od areálu najdete oblíbenou restauraci "Kalírna". Když se vydáte přibližně 500m na druhou stranu, dojdete do klasické horolezecké hospůdky "U Tošováka". Vstup do skal a Infocentrum Adršpašské skály se nachází přibližně 10 minut chůze od nás. Nemusíte tedy nikam přejíždět autem a parkování v areálu máte po celou dobu pobytu samozřejmě zdarma. Vlakové nádraží - 1km, autobusová zastávka - 500m, nejbližší obchod s potravinami - 6km (Teplice nad Metují).

V okolí ubytování se nachází hospodářská farma, výhled ze dveří pokoje tak máte na skotský náhorní skot (highland cattle), ovce, koně a další zvířata. Na druhé straně se tyčí věže adršpašského skalního města. 

DSC03253.jpg
karta hosta
KARTA HOSTA BROUMOVSKA
 
Karta hosta Broumovsko - každý ubytovaný host od nás dostane tuto unikátní regionální kartu, která vám během pobytu poskytne řadu slev a výhod.
Například u nás Vám karta hosta zajistí vstup do skalního města bez předchozí rezervace (mimo exponované hodiny) dle ceníku pro nákup online​.
Více informací a místa či aktivity zapojené do projektu najdete na stránkách Region Broumovsko.
Přijeďte s námi objevovat krásy Broumovska! 🌿🏰🐎💚