top of page

ubytování

UBYTOVÁNÍ V HALE

Nejsme klasický hotel nebo penzion.
Před několika lety jsme se rozhodli přestavět nevyužívanou hospodářskou halu, tzv. "traktorku". Ta prošla od svého původního významu několika pokusy o obnovení využití pro hospodářské účely, až nakonec dospěla do dnešního stavu - jedna část je stále využívaná zejména jako sklad pro balíky sena, zatímco druhá polovina prošla rozsáhlou rekonstrukcí a předělávkou na ubytovací zařízení.
Vzniklo tak příjemné ubytování, které se nachází u hospodářské farmy, v klidné části obce Dolní Adršpach, 10 minut chůze od vstupu do skalního města.

 
1.jpg

ROK 2016

ROK 2021

OKOLÍ HALY

Ubytování se nachází v těsné blízkosti farmy, na přilehlých pastvinách můžete zahlédnout Skotský náhorní skot, Huculské koně nebo ovečky, a v letních měsících se na polích sklízí seno. 
Okolí objektu je stále v procesu zvelebování - postupně se rozšiřuje travnatá plocha u budovy, dokončuje se úschovna kol a stavba pergoly se zastřešeným venkovním posezením. Celoročně intenzivně pacujeme na zkrášlování okolí a vylepšování našich služeb. Je před námi ještě spoustu práce, ale i přesto, že jde stále ještě o projekt v procesu, věříme, že má místo co nabídnout, a uděláme maximum pro to, abyste si u nás odpočinuli, a pobyt v Adršpachu si co nejvíce užili!
Jsme moc vděční za všechny pozitivní recenze od našich hostů a veškeré zpětné vazby si moc vážíme!

Ubytování je svou lokalitou v srdci Adršpachu skvělým výchozím bodem pro výlety na Broumovsku. Vstup na turistický skalní okruh a
Infocentrum Adršpašské skály je vzdáleno přibližně 10 minut chůze od nás!

PODZIM 2021

VYBAVENÍ A SERVIS

  Nabízíme naprosté soukromí na dosah všeho potřebného. K dispozici jsou tři plně vybavené studiové apartmány s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. 
 
 • Přístup k Wi-Fi zdarma
 • Kabelová TV na pokojích
 • Plně vybavená kuchyň
 • Samostatná koupelna
 • Venkovní sezení + gril
 • Parkování u objektu zdarma
 • Možnost ubytovat domácí mazlíčky
 • Možnost zapůjčení dětské postýlky
 • Okruh Adršpašsko-teplických skal - 1km
 • Karta hosta Broumovska
KAM NA JÍDLO?

Ubytování se nachází v centru obce Dolní Adršpach, kde je hned několik možností, kam zajít na dobré jídlo. Pár minut chůze od areálu směrem na Teplice nad Mětují narazíte na oblíbenou restauraci "Qadr", která nabízí skvělé polévky, hlavní jídla včetně pizzy, domácí dorty, poctivou kávu a další. Když se vydáte přibližně 500m na druhou stranu, směrem na Trutnov, za chvilku dorazíte do klasické horolezecké hospůdky "U Tošováka", kde si můžete dát tradiční českou kuchyni a plzeňské pivo. Doporučujeme zkusit jejich ovocný knedlík nebo výpečky s knedlíkem! Hospoda je také proslulá svými divokými večírky. :) Na vyhlášené jídlo doporučujeme zajet do 3km vzdálené vesničky Zdoňov, kde se nachází malá restaruace "Kovářova Kobyla", která vaří poctivá jídla z kvalitních sezónních surovin.

Nejbližší obchod s potravinami - 8km (Jívka - Smíšené zboží), 9km (Teplice nad Metují - Potraviny Verner, lékárna), 12km (Mieroszów, PL - Biedronka), 17km (Police nad Metují - Penny market).
DOPRAVA A JAK SE K NÁM DOSTANETE
 • Vlakové nádraží (Adršpach) - 1km
 • Autobusová zastávka (Dolní Adršpach-skály) - 500m
 • Autem se k nám dostanete přibližně za 2h 15min z Prahy, 3h 30min z Brna, 3h 50min z Ostravy. 
 • Adresa: Ubytování Hala Adršpach, Dolní Adršpach 79, 549 57, okr. Náchod
 • Doporučujeme použít Google navigaci, která vás navede až přímo před ubytování. Pokud nemáte takovou možnost, neváhejte se nám ozvat, až se budete blížit, a my vám cestu popíšeme! Odbočku k nám najdete přímo mezi ubytováním "U Peňáka" a restaurací "Kalírna" (velká zelená roubenka s venkovní terasou). Příjezdová cesta je celkem strmá a kamenitá, vede směrem ke stájím a ohradám se zvířaty, nebojte se ale po ní vydat, za pár metrů po levé straně uvidíte budovu ubytování. :) 
Najdete nás také na sociálních sítích!
 
bottom of page